Sport na VUT v Brně

Studium nejsou jen přednášky a zkoušky, během studia na VUT v Brně můžete po celý rok sportovat a bavit se! Je libo žonglování, frisbee či potápění? Není problém, vybrat si můžete ze zhruba padesátky různých sportů, a to jak klasických, jako je basketbal či plavání, tak i z těch méně tradičních. Jejich přehled najdete na stránkách Centra sportovních aktivit (CESA).

VUT má k dispozici hned několik moderních sportovišť – dvě fitcentra, dva sportovní areály a loděnici. Studenti VUT si mohou zapsat dvě hodiny sportu týdně jako nepovinný předmět, za další pohybové aktivity si připlácejí.

Pokud nechcete zůstat jen u rekreačního sportu, můžete se zapojit do školní reprezentace a účastnit se akademických sportovních soutěží a meziuniverzitních turnajů, ve kterých VUT dosahuje velmi dobrých výsledků.

A pokud Vám to stále nebude stačit, můžete si při studiu udělat některý akreditovaný instruktorský kurz, třeba na lyžování nebo posilování, nebo se přihlásit na týdenní sportovní kurz. Nabídka je široká a věříme, že budete spokojeni.

Publikováno: 11.12.2012 15:16

Zkrácený odkaz: https://www.vut.cz/old/f18829/d53068