• Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

Podpora publikování

Publikační činnost je jedna ze stěžejních činností současného vědce a pedagoga na vysoké škole. Vědci jsou měřeni dle výsledků své publikační činnosti již od doktorského studia, někdy i dříve.

V systému hodnocení a rozdělování financí pro vědecké instituce v České republice se publikační činnost stala jedním z hodnotících parametrů.

Jedná se velmi zodpovědnou a náročnou práci. Knihovny VUT jsou připraveny Vám v této činnosti podat pomocnou ruku. Mnoho informací naleznete na těchto stránkách. V případě jakýchkoliv dalších informací nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Směrnice č. 31/2017 (dříve směrnice rektora č.5/2012)

Nakládání s předměty chráněnými podle autorského zákona, tzn. i oblast publikování v odborných časopisech, řeší na VUT v Brně Směrnice č. 31/2017. Nově jsme připravili její dodatek, který vstoupil v platnost 1. března 2014 a mimo jiné upravuje,  kdo může podepisovat licenční smlouvy za VUT v Brně. Připravili jsme pro vás stránku s podrobnými informacemi!

 

Dotace na podporu publikování v režimu Open Access

Pokud chcete získat finanční příspěvek na publikování v Open Access časopisech nebo u nakladatelství Springer Open a BioMed Central, nyní máte šanci!

Podmínky a další informace se dozvíte na samostatné stránce Dotace.

 

Pro redakce časopisů

Vydáváte odborný časopis pod hlavičkou VUT v Brně?

Chcete aby se o něm více vědělo?

Podívejte se na seznam kontaktů jednotlivých databází a zdrojů, kam je možno časopisy registrovat.

Máte dotaz k vědeckému publikování?

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře!

18.06.2018 00:27:17
php 0.06s, sql 0.04s
shreck5, cdbx3