Co vás čeká u přijímaček, jaké budou první dny na fakultě a jak moc náročné je studium strojírenství. To a mnohem víc se dozvíte na dni otevřených dveří fakulty, kde vám řeknou spoustu užitečných rad ohledně studia na vysoké škole. Navíc nahlédnete do laboratoří a specializovaných učeben některých ústavů, kde možná za rok budete pracovat na nějakém projektu i vy. A jako bonus od nás dostanete vstupenku do Technického muzea, které je kousek od fakulty, a to úplně zadarmo.

Program

  • Aula Q - bude hlavním zdrojem informací - budou zde totiž v 9:30 a ve 12 hod. probíhat prezentace studia na FSI, dozvíte se to nejdůležitější o přijímacím řízení a samozřejmě bude prostor i pro vaše otázky.

    Předsálí auly Q - před aulou najdete stánky jednotlivých ústavů, kde se dozvíte, čím se zabývají a jaké obory můžete studovat. Studenti a zaměstnanci vás také rádi provedou po posluchárnách, dílnách a laboratořích.

Jak se k nám dostanete

Strojní fakultu najdete Pod Palackého vrchem a nejlíp se k ní dostanete z nádraží nebo z České tramvají č. 12 směr Technologický park. Vystupte ale už na Červinkově, odtud projděte kolem budovy kolejí přes pěší lávku k Technologickému parku a Fakultě strojního inženýrství. Tramvají vše zvládnete za 10 minut, pěšky pak ze zastávky dojdete přímo k fakultě cca za 5 minut.

Kde

Fakulta strojního inženýrství
Technická 2, 616 69 Brno

Kdy

  • 7. prosince 2018
  • 25. ledna 2019