VE ZDRAVÉM TĚLE
ZDRAVÝ STUDENT

Přehrát video Další

Tělocvik pro všechny

Jako student VUT si můžete volitelně zapsat až dvě hodiny týdně sportu zdarma. Na výběr máte z několika desítek sportovních aktivit, ať už kolektivních, či individuálních. K dispozici jsou vám i služby osobních trenérů, nutričních poradců a fyzioterapeutů. A když se vám bude hodně dařit, můžete VUT zastupovat v reprezentaci. Sportovat ale můžete i ve svém volném čase.
  • Tělocvik pro všechny
  • Tělocvik pro všechny
  • Tělocvik pro všechny

Fit centrum Machina

2 600 m2 nabitých sportem. V nově zrekonstruovaném fit centru najdete vybavenou posilovnu, sál pro bojová umění s tatami, zrcadlový sál s palubovkou pro aerobik či moderní tanec, speciální sály pro kruhové tréninky, indoorcycling, veslařské trenažery, HEAT či TRX, zkušené instruktory, sportovní masáže... A nedaleko fit centra se nachází lezecká stěna pro bouldering na ploše 280 m2.
FIT Centrum Machina / Igor Šefr

Sportovní areál

Rozlehlý komplex, který zabírá velkou část kampusu Pod Palackého vrchem. Dva atletické ovály s povrchem certifikovaným pro mezinárodní soutěže, tělocvičny, sportovní hala, inline dráha, tenisové kurty, zázemí pro řadu dalších sportů… Vedle areálu je venkovní boulder aréna se třemi lezeckými kameny.

Loděnice VUT

Asi ne každá univerzita se může pochlubit vlastní loděnicí. Pokud je voda váš živel, tak budete na řece Svratce pečení vaření. Nebo si jeden z lodních sportů prostě přijďte jen vyzkoušet. V loděnici VUT můžete vyplout na kánoi, kajaku nebo třeba gumové lodi.
Závod osmiveslic / Igor Šefr

Studujte na VUT

VYBERTE FAKULTU

BRNO...

… je Mekkou studentů

NEVĚŘÍTE?

Odpovědnost: RNDr. Hana Lepková