Habilitation procedures

  • Ing. Jiří Adámek, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Materiálové inženýrství

    Procedure opening: 1992-12-16 Appointed: 1993-07-01

  • Mgr. Tomáš Apeltauer, Ph.D.

    Fakulta stavební

    Branch: Konstrukce a dopravní stavby

    Procedure opening: 2013-12-02 Appointed: 2014-05-30

  • Mgr. Irena Armutidisová

    Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

    Branch: Výtvarná tvorba

    Procedure opening: 2012-02-27 Appointed: 2012-10-29

  • Ing. Petr Bača, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Elektrotechnická a elektronická technologie

    Procedure opening: 2007-10-31 Appointed: 2008-06-05

  • Ing. Miroslav Bajer, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Teorie a konstrukce staveb

    Procedure opening: 2005-04-04 Appointed: 2005-11-01

  • Ing. Marek Baláš, Ph.D.

    Fakulta strojního inženýrsví

    Branch: Konstrukční a procesní inženýrství

    Procedure opening: 2016-09-27 Appointed: 2017-04-11

  • RNDr. Milada Bártlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotehcniky a komunikačních technologií

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 2004-12-08 Appointed: 2005-06-20

  • RNDr. Milada Bártlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 2004-12-08 Appointed: 2005-06-20

  • Ing. Dalibor Bartoněk, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Geodézie a kartografie

    Procedure opening: 2005-02-21 Appointed: 2005-12-01

  • Bartoš Vojtěch, Ing.Ph.D.

    Fakulta podnikatelská

    Branch: Ekonomika a management

    Procedure opening: 2011-09-20 Appointed: 2012-02-17

  • Ing. Karel Bartušek, DrSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 2004-02-11 Appointed: 2004-06-22

  • Ing. Pavol Bauer, Dr.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Procedure opening: 2005-06-15 Appointed: 2005-11-29

  • Ing. Petr Baxant, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Silnoproudá elektronika a elektroenergetika

    Procedure opening: 2007-10-31 Appointed: 2009-02-17

  • Ing. Ladislav Bébar, CSc.

    Fakulta strojního inženýrství, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Konstrukční a procesní inženýrství

    Procedure opening: 2003-12-08 Appointed: 2004-10-11

  • doc. Ing. Ludvík Bejček, CSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Technická kybernetika

    Procedure opening: 2005-11-23 Appointed: 1986-01-01

  • Ing. Pavel Bělohoubek, CSc.

    Brno University of Technology

    Branch: Výr.stroje,zař.prům. roboty

    Procedure opening: 1995-03-31 Appointed: 1996-07-24

  • Ing. Petr Beneš, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Technická kybernetika

    Procedure opening: 2004-12-08 Appointed: 2005-06-20

  • Ing. Petr Blaha, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Technická kybernetika

    Procedure opening: 2006-12-06 Appointed: 2007-04-18

  • Ing. Vladimír Blažek, CSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Procedure opening: 2002-09-04 Appointed: 2003-04-08

  • Ing. Petr Blecha, Ph.D.

    Fakulta strojního inženýrství, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Konstrukční a procesní inženýrství

    Procedure opening: 2009-11-18 Appointed: 2010-04-15

Responsibility: Zita Salajková