Habilitační řízení

  • Ing. Jiří Adámek, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Materiálové inženýrství

    Zahájení řízení: 16.12.1992 Jmenován: 01.07.1993

  • Mgr. Tomáš Apeltauer, Ph.D.

    Fakulta stavební

    Obor: Konstrukce a dopravní stavby

    Zahájení řízení: 02.12.2013 Jmenován: 30.05.2014

  • Mgr. Irena Armutidisová

    Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

    Obor: Výtvarná tvorba

    Zahájení řízení: 27.02.2012 Jmenován: 29.10.2012

  • MgA Vasilij Artamonov

    Fakulta výtvarných umění

    Obor: Výtvarná tvorba

    Zahájení řízení: 02.02.2017

  • Ing. Petr Bača, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Elektrotechnická a elektronická technologie

    Zahájení řízení: 31.10.2007 Jmenován: 05.06.2008

  • Ing. Miroslav Bajer, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Teorie a konstrukce staveb

    Zahájení řízení: 04.04.2005 Jmenován: 01.11.2005

  • Ing. Marek Baláš, Ph.D.

    Fakulta strojního inženýrsví

    Obor: Konstrukční a procesní inženýrství

    Zahájení řízení: 27.09.2016 Jmenován: 11.04.2017

  • RNDr. Milada Bártlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotehcniky a komunikačních technologií

    Obor: Teoretická elektrotechnika

    Zahájení řízení: 08.12.2004 Jmenován: 20.06.2005

  • RNDr. Milada Bártlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Teoretická elektrotechnika

    Zahájení řízení: 08.12.2004 Jmenován: 20.06.2005

  • Ing. Dalibor Bartoněk, CSc.

    Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Geodézie a kartografie

    Zahájení řízení: 21.02.2005 Jmenován: 01.12.2005

  • Bartoš Vojtěch, Ing.Ph.D.

    Fakulta podnikatelská

    Obor: Ekonomika a management

    Zahájení řízení: 20.09.2011 Jmenován: 17.02.2012

  • Ing. Karel Bartušek, DrSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Teoretická elektrotechnika

    Zahájení řízení: 11.02.2004 Jmenován: 22.06.2004

  • Ing. Pavol Bauer, Dr.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Zahájení řízení: 15.06.2005 Jmenován: 29.11.2005

  • Ing. Petr Baxant, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Silnoproudá elektronika a elektroenergetika

    Zahájení řízení: 31.10.2007 Jmenován: 17.02.2009

  • Ing. Ladislav Bébar, CSc.

    Fakulta strojního inženýrství, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Konstrukční a procesní inženýrství

    Zahájení řízení: 08.12.2003 Jmenován: 11.10.2004

  • doc. Ing. Ludvík Bejček, CSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Technická kybernetika

    Zahájení řízení: 23.11.2005 Jmenován: 01.01.1986

  • Ing. Pavel Bělohoubek, CSc.

    Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Výr.stroje,zař.prům. roboty

    Zahájení řízení: 31.03.1995 Jmenován: 24.07.1996

  • Ing. Petr Beneš, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Technická kybernetika

    Zahájení řízení: 08.12.2004 Jmenován: 20.06.2005

  • Ing. Petr Blaha, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Technická kybernetika

    Zahájení řízení: 06.12.2006 Jmenován: 18.04.2007

  • Ing. Vladimír Blažek, CSc.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Obor: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Zahájení řízení: 04.09.2002 Jmenován: 08.04.2003