Provoz knihoven od 20. dubna

Dle rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14. 4. 2020 mohou nově knihovny poskytovat omezené služby.

Knihovny VUT mají nyní možnost poskytovat služby pro studenty v limitovaném rozsahu pro účely půjčování a vracení výpůjček. O výpůjčky si mohou zažádat prostřednictvím webových formulářů. Podmínky pro vydávání požadovaných knih jsou uvedeny u jednotlivých formulářů. Pro první pololetí budou studentům prominuty případné poplatky za opožděné vrácení výpůjček.

Ústřední knihovna

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihy si budete moci vyzvednout nejdříve následující pracovní den mezi 8–⁠13 hodinou u vchodu doknihovny. Na uvedený e-mail Vám potvrdíme, zda jsou knihy pro Vás připravené. Knihy můžete i vracet do knihovního boxu před knihovnou. Informace pište na info@lib.vutbr.cz nebo volejte na 541 142 619

Knihovna FA

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihy je možné vyzvednout v pondělí, ve středu a ve čtvrtek mezi 9–⁠⁠⁠12 hodinou po předchozím potvrzení o nachystání knih. Mimo tyto dny po e-mailové (knihovna@fa.vutbr.cz), nebo telefonické (541 146 640, 541 146 641) domluvě.

KIC FAST

Knihovna bude otevřena v pondělí, ve středu a ve čtvrtek od 9–⁠12 hodin.

Knihovna FAVU

Areálová knihovna FEKT

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihovna bude otevřena od pondělí do pátku od 8.30–⁠13.00 hodin. Každý příchozí musí podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (VIO).

Knihovna FCH

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Vstup do areálu i knihovny je umožněn v provozní době, která je tímto opatřením stanovena na čtvrtek 9:00–12:00 hodin.

Knihovna FIT

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Předání knih bude probíhat po předchozím potvrzení o nachystání knih prostřednictvím označeného výdejního okna přístup přes nádvoří fakulty ve dnech pondělí a středa 10.00–⁠11.00.

Areálová knihovna FSI

Publikováno: 17.04.2020 14:36