Kde studují naši ajťáci? Co je potřeba ke studia informatiky? Nejen na tyto otázky vám rádi odpoví během dnů otevřených dveří na Fakultě informačních technologií. Ta navíc sídlí ve dvou budovách, které jsou od sebe vzdálené, co by kamenem dohodil. Jejich architektura osloví snad každého - jedna budova se nachází v arálu zrekonstruovaného kartuziánského kláštera, druhá je hned přes silnici a odpovídá nejmodernějším architektonickým trendům.

Program

Prezentace studia na FIT bude probíhat v posluchárně D105 (300 míst), kde vám představíme fakultu i studijní programy a dozvíte se informace o přijímacím řízení. V posluchárně D0206 (150 míst) se bude nepřetržitě promítat video "Procházka po FIT", ve kterém se můžete podívat, jak to vypadá na fakultě. Taky si budete moct popovídat se studenty ze Studentské unie FIT a nebo se zeptat zaměstnanců studijního oddělení na to, co nevíte o přijímacím řízení. Informace ohledně ubytování a stravování se dozvíte od zaměstnanců kolejí a menz v rámci prezentací na D105.

Jak se k nám dostanete

Na Božetěchovu ulici, kde fakulta sídlí, to máte kousek od Semilassa. Tam dojedete z České za 10 minut tramvají č. 6 (směr Královo Pole, nádraží), nebo z Hlavního nádraží tramvají č. 1 směr Řečkovice. Ze zastávky Semilasso pak už jen sejdete kousek k fakultě.

Kde

Fakulta informačních technologií
Božetěchova 2, 612 66 Brno

Kdy

  • 14. prosince 2018
  • 1. února 2019