Aktuality

 • 27.9.2019: Seminář na míru vašim potřebám

  Odbor transferu technologií nabízí uspořádání vzdělávací akce či kurzu k tématům duševního vlastnictví a jeho ochrany či využití výsledků vznikajících v různých dotovaných výzkumných projektech i mimo ně.

 • 20.9.2019: Kdo o tom rozhoduje?

  Organizační struktura VUT je celkem složitá – máme tu Akademický senát, vedení univerzity, jednotlivé fakulty a další součásti, administrativní centrum Rektorát, různé rady. Každý orgán, každá součást má svoje vymezené kompetence a svěřenou agendu. Jak je to v případě duševního vlastnictví?

 • 9.9.2019: Zpráva z akce - METEC & 4th ESTAD (European Steel Technology ...

  Konference ESTAD je významnou událostí v hutnictví, ocelářství a zpracování kovových i nekovových materiálů, která se koná pouze 1krát za 4 roky. Aktivně se této konference účastní velké množství světových firem jako je např. SMS-group, PRIMETALS, DANIELI, SIMENS a výzkumných organizacích včetně světových univerzit. Konference proběhla 24. 6. - 28. 6. 2019 na klasickém místě a to v konferenčním centru Düsseldorfských veletrhů. Tato akce vždy probíhá s připojeným veletrhem METEC.

 • 30.8.2019: První zasedání Rady pro transfer technologií

  Dne 26. 8. 2019 zasedla poprvé k jednání Rada pro transfer technologií. Tato rada vznikla v červenci letošního roku, kdy byla vydána Příloha č. 15 – Rada pro transfer technologií, patřící k Rozhodnutí č. 35/2017 - Poradní sbory a pracovní skupiny.

více ...