Publication detail

Asymptotický charakter řešení integro-diferenciálních rovnic.

ŠMARDA, Z.

Original Title

Asymptotický charakter řešení integro-diferenciálních rovnic.

Czech Title

Asymptotický charakter řešení integro-diferenciálních rovnic.

Language

cs

Original Abstract

Článek pojednává o asymptoických rozkladech řešení integrodiferenciálních rovnic.

Czech abstract

Článek pojednává o asymptoických rozkladech řešení integrodiferenciálních rovnic.

Documents

BibTex


@article{BUT39747,
  author="Zdeněk {Šmarda}",
  title="Asymptotický charakter řešení integro-diferenciálních rovnic.",
  annote="Článek pojednává o asymptoických rozkladech řešení integrodiferenciálních rovnic.",
  booktitle="Sborník VAAZ, řada B",
  chapter="39747",
  journal="Sborník VAAZ, řada B",
  number="No  3",
  volume="1986",
  year="1986",
  month="may",
  pages="41",
  type="journal article - other"
}