Aktuality

 • 10.6.2019: Jsme na čísle 600

  Na konci dubna letošního roku nám do systému Apollo přibylo nové zaměstnanecké ohlášení, výjimečné pořadovým číslem 600. Jedná se o vynález týmu z Fakulty stavební, více podrobností vzhledem k připravované patentové přihlášce nemůžeme zveřejnit. Děkujeme vám, vědcům a vynálezcům z VUT, že nám dáváte příležitost pomoci ochránit vaše poznatky a pomoci jim k uplatnění v praxi.

 • 20.5.2019: Eko-inovace a cirkulární ekonomika pro rozvoj dunajského ...

  Sofia / Brno, 9. dubna 2019 – Začátkem dubna 2019 se v bulharské Sofii uskutečnila mezinárodní konference „Danube: inovation in flow“. Cílem konference bylo shrnout praktické výsledky dosažené v projektu EcoInn Danube a představit je odborné a široké veřejnosti.

 • 13.3.2019: Nová směrnice o nakládání s duševním vlastnictvím

  Od 1. března 2019 platí nová směrnice o nakládání s duševním vlastnictvím VUT. Na tuto rámcovou normu naváží prováděcí pokyny, které se budou věnovat podrobnostem v otázkách procesu komercializace, specifikům smluv s prvkem duševního vlastnictví a dalším souvisejícím otázkám.

 • 12.10.2018: Ekoinovační technologie na jednom místě

  Odbor transferu technologií VUT v Brně je již čtvrtým rokem zapojeno do řešení mezinárodního projektu EcoInn Danube, ve kterém se společně s dalšími organizacemi z Dunajského regionu věnuje problematice inovačního procesu v oblasti ekologických technologií. V rámci této spolupráce vznikla webová platforma ecoinnovative.eu, na které je možné najít nejnovější informace z oblasti ekoinovací.

více ...