• BIAT INNOVATION & HIGH TECHNOLOGY LAB (Taormina, Sicílie, 22.9.-24.9.2021)

BIAT – Innovation and High Technology Lab pořádaný Italian Trade Agency se konal již po sedmé. Letošní ročník se uskutečnil v sicilské Taormině a do řad účastnictva byl pozván také zástup za Odbor transferu technologií VUT v Brně. BIAT je prestižní mezinárodní akce, která se soustředí zejména na podporu italských inovativních projektů, společností a výzkumných skupin v rozšíření svého působení do dalších zemí.

• DALEŠICE, PIVOVAR POSTRIŽIN

Odbor transferu technologií společně s Odborem projektové podpory se zúčastnil již po několik let tradičně pořádaného výjezdního zasedání. To se v letošním roce konalo v příjemném prostředí Dalešic, konkrétně v dalešickém pivovaru, který je známý zejména tím, že byl použit jako pivovar ve slavném Menzelově filmu „Postřižiny“.

• PROBĚHNUVŠÍ LETNÍ ŠKOLA

Dne 14.9.2021 byla Odborem transferu technologií poskytnuta přednáška na téma „Duševní vlastnictví“ v rámci třídenní Letní školy projektového řízení pro Ph.D. studenty a studentky VUT. Letní škola byla organizována Odborem projektové podpory VUT.

• PRVNÍ ROČNÍK B2S

Business2Science (B2B) je konference pořádána Moravskoslezským inovačním centrem.