Půjčování deskových her

Od září 2022 nabízíme novinku - možnost zapůjčení deskových her prezenčně v knihovně! Z bohaté nabídky si můžete vybírat hry pro jednotlivce i skupinky hráčů, některé jsou vhodné pro relaxační koutek, některé jsou k vypůjčení pouze pro uzavřené místnosti (týmové studovny nebo studovna E219).

Všechny hry jsou k dispozici na výpůjčním pultu. Hry nelze vynášet z prostor knihovny.

Seznam všech her:

Pravidla půjčování her:

• Hry se půjčují na výpůjčním pultu oproti studentskému průkazu, a to pouze prezenčně. Platí zákaz vynášení her z knihovny.
  • Na jeden průkaz lze zapůjčit maximálně 1 hru. Doba zapůjčení je omezena pouze aktuální otevírací dobou knihovny.
  • Půjčující je povinen si ve vlastním zájmu zkontrolovat, zda je hra v pořádku a veškeré nesrovnalosti ihned nahlásit obsluze knihovny.
  • Hry se vrací na výpůjční pult max. 1 hodinu před koncem otevírací doby. Knihovník má k dispozici výčet jednotlivých herních prvků (karty, žetony, figurky apod.) podle kterého po vrácení zkontroluje úplnost. Hra se do oběhu vrací pouze v případě, že je kompletní. Pokud zjistíme ztráty či poničení, budeme vás kontaktovat na vašem školním e-mailu a domluvíme zjištění náhrady či úhradu škody.
  • Hry, které by mohly narušit tichý režim knihovny, jsou označeny nálepkou „POUZE DO STUDOVY". Tyto hry zpravidla vyžadují komunikaci mezi hráči a jsou pro ně vyhrazeny týmové studovny (doporučujeme rezervaci) nebo velká učebna E219 (pokud v ní zrovna neprobíhá výuka). I v těchto studovnách vás však prosíme o přiměřenou hlasitost, aby nedošlo k omezování ostatních návštěvníků.
  • Ostatní hry jsou označeny nálepkou „STUDOVNA I RELAX". Tyto si za podmínky dodržení tichého režimu smíte vzít i do relaxační zóny.
Přejeme hezkou zábavu!
03.05.2024 00:08:39