Detail publikace

Opredelenije pročnosti betona na bezgypsovom portland cemente

Originální název

Opredelenije pročnosti betona na bezgypsovom portland cemente

Jazyk

ru

Originální abstrakt

Před uvedením stavby z betonu na sádrové-volný portlandského cementu je nutné znát sílu posledně. Účinné pro stanovení pevnosti betonu ve stavebnictví, je-li nedestruktivní metody rychle identifikovat sílu, aniž by museli vrtat z betonového jádra vzorky pro zkoušení v laboratoři. Další použití nedestruktivních metod je použít k určení síly dynamického modulu pružnosti v laboratorních studiích. Ale v tomto případě musí mít svou vlastní empirický vzorec. V tomto článku empirických vzorců pro stanovení pevnosti BGPTS - Používá se v provedení s použitím sclerometer Schmidt typu H a L. jsme jim srovnání s kalibrační křivky uvedené v ČSN 731373 - tyto jsou určeny pro beton s omítkou portlandského cementu a betonu minimální věk 14 dní Kromě toho, vzhledem k našemu odvozené empirických vzorců pro stanovení pevnosti v tlaku a pevnosti v tahu za ohybu dynamického modulu pružnosti určuje rezonanční metodou.

BibTex


@article{BUT42276,
 author="Jiří {Brožovský}",
 title="Opredelenije pročnosti betona na bezgypsovom portland cemente",
 annote="Před uvedením stavby z betonu na sádrové-volný portlandského cementu je nutné znát sílu posledně. Účinné pro stanovení pevnosti betonu ve stavebnictví, je-li nedestruktivní metody rychle identifikovat sílu, aniž by museli vrtat z betonového jádra vzorky pro zkoušení v laboratoři. 
Další použití nedestruktivních metod je použít k určení síly dynamického modulu pružnosti v laboratorních studiích. Ale v tomto případě musí mít svou vlastní empirický vzorec. 
V tomto článku empirických vzorců pro stanovení pevnosti BGPTS - Používá se v provedení s použitím sclerometer Schmidt typu H a L. jsme jim srovnání s kalibrační křivky uvedené v ČSN 731373 - tyto jsou určeny pro beton s omítkou portlandského cementu a betonu minimální věk 14 dní 
Kromě toho, vzhledem k našemu odvozené empirických vzorců pro stanovení pevnosti v tlaku a pevnosti v tahu za ohybu dynamického modulu pružnosti určuje rezonanční metodou.",
 address="Betn a železobeton v Ukrajině",
 chapter="42276",
 institution="Betn a železobeton v Ukrajině",
 journal="Beton a železobeton v Ukrajině",
 number="1",
 volume="2003",
 year="2003",
 month="january",
 pages="28",
 publisher="Betn a železobeton v Ukrajině",
 type="journal article - other"
}