Detail publikace

O redukci relačních arit

ŠLAPAL, J.

Originální název

On reduction of relational arities

Český název

O redukci relačních arit

Anglický název

On reduction of relational arities

Typ

článek v časopise

Jazyk

en

Originální abstrakt

On reduction of relational arities

Český abstrakt

O redukci relačních arit

Anglický abstrakt

On reduction of relational arities

Rok RIV

1996

Vydáno

01.01.1996

Strany od

229

Strany do

233

Strany počet

5

BibTex


@article{BUT38175,
  author="Josef {Šlapal}",
  title="On reduction of relational arities",
  annote="On reduction of relational arities",
  chapter="38175",
  journal="Commentationes Mathematicae",
  number="36",
  volume="1996",
  year="1996",
  month="january",
  pages="229--233",
  type="journal article"
}