Detail publikace

Transitivity and partial order

Originální název

Transitivity and partial order

Anglický název

Transitivity and partial order

Jazyk

en

Originální abstrakt

Tranzitivity and partial order

Anglický abstrakt

Tranzitivity and partial order

Dokumenty

BibTex


@article{BUT38705,
  author="Jiří {Klaška}",
  title="Transitivity and partial order",
  annote="Tranzitivity and partial order",
  chapter="38705",
  journal="Mathematica Bohemica",
  number="1",
  volume="122",
  year="2004",
  month="august",
  pages="75",
  type="journal article - other"
}