Evropské hry handicapované mládeže – POZVÁNKA

Jménem Nadačního fondu Emil přicházíme se zajímavou nabídkou pro Vaše studenty, kteří mají jakýkoliv druh zdravotního postižení. Rádi bychom je pozvali v termínu od 7. – 11. června do Brna na 6. Evropské hry handicapované mládeže Emil Open 2017.

Tyto hry na evropské úrovni jsou určeny mládeži s různými druhy zdravotního postižení ve věku 10 až 23 let. Mohou to být jedinci bez předchozích sportovních zkušeností, ale i sportovci trénující nebo registrovaní. Pro všechny účastníky bude zdarma zajištěno ubytování, stravu i veškerý sportovní a doprovodný program.

V loňském roce jsme se úspěšně zhostili pořadatelství IWAS Světových her handicapované mládeže v Praze. Letos bychom rádi soustředili pozornost na společensko-sportovní setkání amatérských a začínajících sportovců, bez ohledu na výkonnostní kritéria.

Posláním našeho nadačního fondu i akce Emil Open je podpora děti a mládeže se zdravotním postižením v jejich sportovním úsilí, poskytnutí adekvátních prostor, pomůcek, ale i soupeřů a fanoušků a vytvoření pravé sportovní atmosféry na mezinárodní úrovni.

Vážení přátelé,

věříme, že jsou tyto evropské hry jedinečnou příležitostí nejen k získání nezapomenutelných sportovních zážitků a zkušeností.

Budeme potěšeni, když přijmete naše pozvání na tuto tradiční rozvojovou a ozvete se nám. Rádi zodpovíme každý Váš dotaz. Předběžné přihlášky můžete vyplnit na www.emiolopen.cz/prihlaska.

Popis Emil Open 2017 obsahující veškeré důležité i doplňující informace naleznete v přiloženém dokumentu. Připojujeme i následující odkazy:

Nadační fond Emil www.emilnadace.cz

Evropské hry handicapované mládeže Emil Open 2017 www.emilopen.cz

Světové hry handicapované mládeže/IWAS U23 World Games Prague 2016 www.prague2016.com

Publikováno: 01.02.2017 15:21

Zkrácený odkaz: https://www.vutbr.cz/usi/f23799/d134628