• JobChallenge 2017
  • Události
  • Sem patřím
  • Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
  • Výzkumná centra

  • Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

Sport na VUT v Brně

Studium nejsou jen přednášky a zkoušky, během studia na VUT v Brně můžete po celý rok sportovat a bavit se! Je libo žonglování, frisbee či potápění? Není problém, vybrat si můžete ze zhruba padesátky různých sportů, a to jak klasických, jako je basketbal či plavání, tak i z těch méně tradičních. Jejich přehled najdete na stránkách Centra sportovních aktivit (CESA).

VUT má k dispozici hned několik moderních sportovišť – dvě fitcentra, dva sportovní areály a loděnici. Studenti VUT si mohou zapsat dvě hodiny sportu týdně jako nepovinný předmět, za další pohybové aktivity si připlácejí.

Pokud nechcete zůstat jen u rekreačního sportu, můžete se zapojit do školní reprezentace a účastnit se akademických sportovních soutěží a meziuniverzitních turnajů, ve kterých VUT dosahuje velmi dobrých výsledků.

A pokud Vám to stále nebude stačit, můžete si při studiu udělat některý akreditovaný instruktorský kurz, třeba na lyžování nebo posilování, nebo se přihlásit na týdenní sportovní kurz. Nabídka je široká a věříme, že budete spokojeni.


Publikováno: 11.12.2012 15:16

Zkrácený odkaz: https://www.vutbr.cz/f18829/d53068

Kontakt
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Antonínská 548/1, Brno 601 90
telefon: viz nejčastější čísla
e-mail: vut@vutbr.cz
www.vutbr.cz
www.vut.cz

Virtuální prohlídka

IČ 00216305
DIČ CZ00216305

datová schránka: yb9j9by 
BUT at Facebooku BUT at Twitter BUT at Youtube

Videoarchiv
Nejsem idol