Nabídka programů

Telekomunikační a informační
systémy

Prezenční 3 roky Zakončeno titulem Bc.

Staňte se odborníkem v oblasti datových, telekomunikačních a průmyslových sítí, multimédií, umělé inteligence či vývoje hardware. Porozumíte klasickým, mobilním i průmyslovým datovým sítím a systémům. Naučíte se je navrhovat, konfigurovat i spravovat. Seznámíte se se zpracováním a přenosem multimediálních signálů, se strukturou různých druhů komunikačních služeb – či s konstrukcí a funkcí koncových komunikačních zařízení. Osvojíte si internetové technologie a služby, architekturu sítí a její návaznost na další komunikační systémy

Až dostudujete, budete specialisté na mobilní komunikace, optické a metalické ICT sítě, komunikaci v IoT, Průmyslu 4.0, bezpečnost v IT, multimédia či umělou inteligenci. Firmy, mezi něž patří například Cisco, Siemens, Honeywell, IBM, AT&T a jiné, se o vás budou doslova prát. Lepší však je prohloubit si své znalosti v navazujícím magisterském oboru Telekomunikační a informační technika.

Tento program zajišťuje Ústav telekomunikací.

Získejte vstupenku do světa nepostradatelných

 • 80 %

  studentů projde přijímacím řízením

 • 98 %

  studentů úspěšně dokončí studium

 • 97 %

  absolventů najde do měsíce práci

 • 32 000 Kč

  je průměrný nástupní plat absolventů

1. ročník

Během úvodních týdnů se rychle zorientujete v prostředí vysoké školy. Seznámíte se s novými lidmi, naučíte se potřebné základy matematiky, fyziky, elektrotechniky, informatiky a něco si i naprogramujete. Bude to pro vás těžké, ale po letním semestru budete mít parádně dlouhé prázdniny, během kterých se zrelaxujete.

Pojďte na FEKT!

Jak se dostat na FEKT

Pojďte na FEKT!

Jak se dostat na FEKT