Na dnech otevřených dveří se dozvíte všechno, co budete potřebovat vědet na přijímačky i o studiu na fakultě. Představíme vám naše vědecko-výzkumná centra a necháme vás nahlédnout do špičkově vybavených laboratoří. 
Program

    • Pro všechny návštěvníky bude připravena prezentace o studiu na fakultě, studijních programech, přijímacích zkouškách a studentském životě. Kdo bude chtít nahlédnout do laboratoří, bude moci využít komentovaných prohlídek, kde vám naši vědci předvedou i nějaké praktické ukázky. A komu to nebude stačit, může se podívat do našeho Elektrikária a vyzkoušet si všechny exponáty na vlastní kůži.

Jak se k nám dostanete

Na Palackého vrch, kde fakulta sídlí, to máte z města do dvaceti minut tramvají. Na Hlavním nádraží nasedněte na tramvaj č. 12 směr Technologický park. Ta jede i přes Českou, tak pokud to z ní máte blíž, můžete nastoupit zde. Vystoupíte na konečné a pak se ještě kousek projdete kolem našich výzkumných center, podnikatelky a kolejí. A už jste tam - za půl hodiny z nádraží až na místě. Využít můžete i autobus č. 53, který jezdí ze Štefánikovy čtvrti přes Lesnou a Královo pole. Vystoupíte na zastávce Podnikatelská a fakultu máte přímo před očima.

Kde

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Technická 12 (aula prof. Braunera), 616 00 Brno

Kdy

  • 27. listopadu 2018
  • 14. prosince 2018
  • 30. ledna 2019