• Události
  • Sem patřím
  • Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
  • Výzkumná centra

  • Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

BEST (Board of European Students of Technology)

VUT je jednou z více než 90 technických univerzit, kde působí mezinárodní studentská organizace BEST (Board of European Students of Technology) sdružující studenty techniky ve 30 evropských zemích. Dává ti tak skvělou příležitost procestovat celou Evropu, poznat spoustu skvělých lidí z různých zemí, užít si hromadu zábavy a ještě při tom na sobě pořádně zapracovat!

A co vlastně děláme a jakou roli v tom můžeš hrát ty? Pořádáme různé akce pro studenty VUT, pro studenty ostatních partnerských univerzit i pro vlastní členy – mezinárodní akademické kurzy, studentské soutěže, workshopy, a mnoho mezinárodních interních akcí. Jako student VUT můžeš vyjet do zahraničí na 1 až 2 týdny dlouhý akademický kurz na téma dle vlastního výběru, můžeš se zúčastnit soutěže EBEC Brno, nebo našich workshopů a tréninků soft-skills.

Zcela jinou úroveň zábavy, osobního rozvoje a cestování ti přinese členství v naší organizaci. Můžeš se stát schopným manažerem, kreativním designérem, vynikajícím vyjednávačem, neutuchajícím motivátorem, člověkem žijícím na cestách a zároveň i špičkovým odborníkem ve svém oboru, protože se vše naučíš stíhat. Můžeš navázat cenná přátelství, v Brně, nebo třeba i v Lisabonu. Ale hlavně můžeš žít aktivní život plný zábavy a seberealizace. Kde jinde můžeš organizovat velké či menší akce, vést tým lidí, posunout organizaci skutečně kupředu a to vše klidně i v mezinárodním prostředí? Myslíš, že je na to pro Tebe brzo? Chyba lávky! Každý rok přichází několik lidí z prváku nebo druháku. Členem se můžeš stát i kdykoliv později, ale čím dříve se přidáš, tím více ti může BEST dát, a ty zase BESTu.

Více informací o nás, akcích které pořádáme, nebo jak se stát členem, najdeš na stránce www.best.vutbr.cz.

Studentské aktivity

Zůstaňte v kontaktu
VUT na Facebooku Najdete nás na Facebooku