Ing.

Veronika Novotná

FEKT, UVEE

+420 54114 6745

Odeslat VUT zprávu

Ing. Veronika Novotná

Tvůrčí aktivity

 • ČERVINKA, D.; MARTIŠ, J.; NOVOTNÁ, V.: AC-elektroporátor; Vysokonapěťový zdroj pro střídavou elektroporaci. Laboratoř SA3.08 Technická 12 Brno. URL: http://www.uvee.feec.vutbr.cz. (funkční vzorek)
  http://www.uvee.feec.vutbr.cz, počet stažení: 1
  Detail

 • ČERVINKA, D.; MARTIŠ, J.; NOVOTNÁ, V.: Jett Cosmetics 3.9MHz; Radiofrekvenční zdroj 3.9MHz pro kosmetické účely. Zařízení je umístěno v laboratoři SA3.08 v budově T12 na FEKT VUT v Brně. URL: http://www.uvee.feec.vutbr.cz. (funkční vzorek)
  http://www.uvee.feec.vutbr.cz, počet stažení: 1
  Detail

 • ČERVINKA, D.; NOVOTNÁ, V.; MARTIŠ, J.; FOLPRECHT, M.: Generátor 8 kanál 3.9MHz; Osmikanálový vysokonapěťový generátor 3,9MHz pro kosmetické účely. Přístroj je umístěn v laboratořích partnera projektu, firmy COMPEX Brno.. URL: https://medical.jett.eu/cs/. (funkční vzorek)
  https://medical.jett.eu/cs/, počet stažení: 1
  Detail

 • ČERVINKA, D.; NOVOTNÁ, V.: ECG sync unit; Synchronizační a měřicí modul ke střídavému elektroporačnímu generátoru. Generátor se všemy přídavnými moduly je umístěn na pracovišti partnera projektu, Arytomologická klinika ICRC FN USA Brno.. URL: http://www.uvee.feec.vutbr.cz/. (funkční vzorek)
  http://www.uvee.feec.vutbr.cz/, počet stažení: 1
  Detail

Pokud je v údajích nesrovnalost, podívejte se do častých otázek k vizitkám.