13. března 2023

Webináře SciFlow

Potřebujete usnadnit psaní odborných článků nebo umožnit správně psát a formátovat kvalifikační práce podle požadavků školy?

SciFlow Authoring Platform umožňuje pohodlné psaní, podporuje spolupráci, automatizovaně formátuje a integruje univerzitní citační nástroj. SciFlow používá více než 100 institucí v Evropě, včetně univerzit v České republice.

Webináře budou v angličtině. Pokud vám čas nevyhovuje, zaregistrujte se i tak. SciFlow zašle všem přihlášeným odkaz na záznam.

Je SciFlow zdarma? Odpověď: Jednotlivci si mohou vytvořit osobní účet a pracovat zdarma až s 10 texty, ať už samostatně, nebo jako spoluautoři, a se základními nástroji textového editoru. V rámci služby SciFlow Free můžete společně psát a anotovat, používat šablony časopisů, základní kontrolu pravopisu v angličtině a němčině, ukládat obrázky a propojit službu se správcem citací. Další funkce jsou k dispozici v placených verzích SciFlow Groups a SciFlow Campus.