17. dubna 2020

Provoz knihoven od 20. dubna

Dle rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14. 4. 2020 mohou nově knihovny poskytovat omezené služby.

Knihovny VUT mají nyní možnost poskytovat služby pro studenty v limitovaném rozsahu pro účely půjčování a vracení výpůjček. O výpůjčky si mohou zažádat prostřednictvím webových formulářů. Podmínky pro vydávání požadovaných knih jsou uvedeny u jednotlivých formulářů. Pro první pololetí budou studentům prominuty případné poplatky za opožděné vrácení výpůjček.

Ústřední knihovna

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihy si budete moci vyzvednout nejdříve následující pracovní den mezi 8–⁠13 hodinou u vchodu do knihovny. Na uvedený e-mail Vám potvrdíme, zda jsou knihy pro Vás připravené. Knihy můžete i vracet do knihovního boxu nově umístěného ve vstupní hale, vpravo od vrátnice. Informace pište na info@lib.vutbr.cz nebo volejte na 541 142 619

Knihovna FA

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihy je možné vyzvednout v pondělí, ve středu a ve čtvrtek mezi 9–⁠⁠⁠12 hodinou po předchozím potvrzení o nachystání knih. Mimo tyto dny po e-mailové (knihovna@fa.vutbr.cz), nebo telefonické (541 146 640, 541 146 641) domluvě.

KIC FAST

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihovna bude otevřena v pondělí, ve středu a ve čtvrtek od 9–⁠12 hodin.

Knihovna FAVU

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihovna je přístupná v pondělí-čtvrtek v čase 9.00-15.30, ideálně po předchozí domluvě, či po vyplnění webového formuláře s požadavkem na konkrétní publikace.

Areálová knihovna FEKT

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihovna bude otevřena od pondělí do pátku od 8.30–⁠13.00 hodin. Každý příchozí musí podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (VIO).

Knihovna FCH

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Vstup do areálové knihovny je studentům umožněn pouze za účelem příjmu nebo odevzdání studijní literatury. Vstup do areálu i knihovny je umožněn v provozní době, která je tímto opatřením stanovena na čtvrtek 9:00–12:00 hodin.

Knihovna FIT

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Předání knih bude probíhat po předchozím potvrzení o nachystání knih prostřednictvím označeného výdejního okna přístup přes nádvoří fakulty ve dnech pondělí a středa 10.00–⁠11.00.

Areálová knihovna FSI

stránky knihovny | formulář pro výpůjčky

Knihy je možné vyzvednout po předchozím potvrzení o nachystání knih. Knihovna bude otevřena od pondělí do čtvrtka 8:30–11:30.