24. listopadu Od 25. listopadu bude Ústřední knihovna otevřena od 8-14 hodin. Bude umožněn vstup studentům pro půjčení a vrácení knih.
2. listopadu Pro studenty a pedagogy tak bude zpřístupněno více než 215.000 titulů monografií a periodik.
29. října EDIT 6.11.: Pro přístup z domova již můžete využívat připojení přes EZproxy i přes Shibboleth.
9. září Zveme vás na sérii webinářů Research. Smarter. od společnosti Clarivate, producenta Web of Science.
25. května Dovolujeme si Vás pozvat na květnový webinář Charlesworth, kde se dozvíte, jak efektivně psát odborné články a úspěšně je publikovat v časopisech s vysokým impact faktorem.
6. května Zveme Vás na webináře How to Enhance Your e-Curriculum for Distance Learners with e-Resource a Inspec a analytický nástroj Inspec Analytics
4. května Chcete, aby Vaše závěrečná práce vypadala profesionálně, ale ve Wordu se Vám to nedaří docílit? Zkuste LaTeX. Zveme Vás na praktický webinář, kde se naučíte jeho základy.
9. dubna Uživatelé z VUT mají nově zkušební přístupy k databázím SAGE a JoVE.
31. března Nakladatelský dům GRADA a spolupracující nakladatelé se v této nepříjemné době rozhodli pomoci univerzitě i studentům a dočasně zpřístupnit kompletní nabídku ve službě BOOKPORT.
23. března Nyní máte přístup ke službě JoVE: Science Education. Nově je také neomezený přístup k e-knihám na platformách EBSCO a ProQuest.
10. března Vysoké učení technické v Brně v reakci na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ruší od 11. března 2020 prezenční výuku, a to do odvolání.
4. března Všichni vědci chtějí, aby byla jejich práce zveřejněna v impaktovaných časopisech s nejvyšším dosahem. Březnový online seminář Charlesworth představí tipy a triky, jak maximalizovat potenciál Vaší práce pro zvýšení šance na publikování v časopisech s vysokým impakt faktorem.
12. února Vyzkoušejte službu, která Vám pomůže zkontrolovat chystaný článek ještě před tím, než ho pošlete do recenzního řízení.
13. ledna Pro uživatele z VUT byly zpřístupněny 3 nové odborné databáze a zakoupeny další elektronické knihy na platformách ProQuest Ebook Central a Taylor&Francis
Strana 1/3123»