28. května Zveme vás na webináře firmy EBSCO, které proběhnou již tento čtvrtek.
28. května Zveme Vás na webináře, které pořádá Web of Science Group, délka semináře je asi 60 minut a je nutná registrace.
10. května V pátek 17. května v 18 hodin začne kompletní odstávka informačních systémů VUT, která ovlivní i služby knihoven VUT.
10. května Zveme Vás na webináře, které pořádá Web of Science Group, délka semináře je asi 60 minut a je nutná registrace.
16. dubna Národní technická knihovna zakoupila ze svých finančních zdrojů kolekce e-knih od čtyř významných vydavatelů. Zakoupené kolekce budou dostupné nejen pro NTK, ale všem členům, kteří v rámci konsorcií nakoupili pro své instituce kolekce elektronických časopisů od těchto vydavatelů, tedy i na VUT.
8. dubna Zveme Vás na interaktivní přednášku o IEEE Xplore Digital Library, která se bude konat ve středu 24. dubna od 10 hodin v místnosti T 215 na FEKT VUT v Brně (Technická 8).
2. dubna Zveme Vás na webináře, které pořádá Web of Science Group, délka semináře je 45-50 minut a je nutná registrace.
16. března IDEA, akademický think tank při CERGE-EI, spustila novou internetovou aplikaci, která vědcům pomůže usnadnit orientaci ve světě vědeckých časopisů!
27. února Prestižní časopisy jsou pro vás nově dostupné, samozřejmostí je přístup i do obsahu starších čísel.
15. února Do 15. března 2019 máte možnost otestovat nový produkt databáze ProQuest One Academic.
14. února Připravili jsme pro vás praktické školení na témata spjatá (nejen) s vědeckým publikováním. Ukážeme vám nové informační zdroje, pomůžeme vám s výběrem časopisu a přesvědčíme vás, že Open Access je správná volba.
14. února Zveme Vás na školení a praktickou ukázku práce s InCites.
17. ledna Analytický nástroj, který provádí analýzy produktivity, dopadu vědeckých výstupů a benchmarking pomocí kvantitativních ukazatelů pro strategické rozhodování, je nově dostupný na VUT!
17. ledna Přinášíme dobrou zprávu pro vědce a studenty v oboru strojního inženýrství. Od nového roku je pro VUT přístupná databáze ASME!
17. ledna V databázi ProQuest Ebook Central a Taylor and Francis jsou nově dostupné elektronické knihy zejména z oboru IT, ale i jiných oborů. Knihy byly vybrány na základě požadavků, statistiky využití, ale také doporučené literatury pro studenty doktorské studia.
Strana 1/3123»