Stažení software a product key

Stažení instalačních médií slovníku je umožněno technickým zaměstnancům VUT v Brně, kteří mohou provádět instalace na všechny počítače v majetku školy. Stažení se také umožněno všem pedagogickým pracovníkům VUT v Brně pro možnost instalace na domácím počítači pro přípravu výuky.

Pro stažení je třeba ověření VUTloginem a VUTheslem a vyjádření souhlasu s následujícími podmínkami:

1. Jsem pedagogický pracovník nebo jsem technický pracovník, oprávněný instalovat software na počítače v majetku VUT v Brně.

2. Stahuji tento software pro potřebu instalace na počítač nebo PDA v majetku školy, nebo na domácí počítač pro přípravu na výuku.

3. V případě, že ukončím zaměstnanecký poměr na VUT v Brně ukončím používání této licence na domácím počítači.

4. Nebudu šířit stažený software ani produkt key osobám, které nejsou oprávnění zaměstnanci VUT v Brně.

Toto prohlášení nyní stvrzuji zadáním celoškolského přihlášení:

Tento software není dostupným všem. Práva budou ověřena po přihlášení.