• Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

Stažení software a product key

Stažení software je umožněno všem oprávněným zaměstnanců VUT pro instalaci na PC v majetku VUT v Brně a pro užití na jejich domácích počítačích. Stahovat nemohou studenti ani doktorandi, pokud nemají na VUT alespoň částečný úvazek.

V adresářích naleznete instalační CD ve formáru ZIP a ISO. Formát ZIP můžete stáhnou, rozbalit a spustit SETUP.EXE. Formát ISO lze stáhnout a vypálit na CD libovolným vypalovacím programem (např. Nero) nebo připojit jako virtuální disk CD emulátorem.

Licence Windows není určena pro nové počítače, lze ji však instalovat na počítač bez operačního systému (na čistý harddisk), pokud byla na tento počítač zakoupena starší verze Windows.

Pro stažení software a produkt key je třeba ověření VUT Loginem a VUT Heslem oprávněného zaměstnance a tímto vyjádření souhlasu s následujícími podmínkami:

1. Prohlašuji, že jsem zaměstnanec VUT v Brně alespoň na částečný úvazek.

2. Stahuji si následující software pro potřeby instalace na počítač v majetku VUT v Brně nebo na domácí využití.

3. V případě, že ukončím zaměstnanecký poměr na VUT v Brně ukončím používání této licence na domácím počítači.

4. Nebudu šířit stažený software ani produkt key osobám, které nejsou oprávnění zaměstnanci VUT v Brně.

5. Budu akceptovat užívací práva a omezení pro multilicenční programy Microsoft, která jsou k dispozici na adrese www.msemealca.com.

Při problémech s aktivací office 2010, nebo office 2013 použijte skript aktiv2010.cmd, nebo skript aktiv2013.cmd. Skript se spustí jako správce.

Tento software není dostupným všem. Práva budou ověřena po přihlášení.