• ODLEHČENÁ KONFERENCE

38. týden v tomto roce přináší dvoudenní konferenci s názvem "European Lightweighting Network 2021" pořádané od 23. do 24.9.2021.

• PLZEŇ, VOUCHERY A PODNIKÁNÍ

Statutární město Plzeň vyvíjí snahu na posílení inovační aktivity společností v Plzeňské aglomeraci, k čemuž slouží program "Plzeňské podnikatelské vouchery".

• LETNÍ ŠKOLA WIPO

Pro zájemkyně a zájemce o rozšíření znalostí v oblasti duševního vlastnictví nabízí Centrum pro přenos poznatků a technologií Karlovy univerzity pod záštitou mezinárodního garanta Word Intellectual Property Organization (WIPO) intenzivní dvoutýdenní letní školu.

• ZELENÁ BUDOUCNOST

V prvním zářijovém týdnu, konkrétně 2. a 3. září, se v pražské Národní technické knihovně koná konference zaměřující pozornost na udržitelnost a zelené technologie.