EnglishPřihlásit se

Aktuality

 • 28.8.2015: Tiskové zprávy o úspěšném ukončení řešených projektů

  Ke konci června 2015 ukončilo Centrum transferu technologií realizaci dvou projektů typu pre-seed zaměřených na technické ověření a přípravu komercializace vybraných technologií: VUT Energetické zdroje a VUT Bezpečnost a obrana. Podařilo se dosáhnout všech plánovaných výsledků a projekty byly uzavřeny jako úspěšné. Bližší informace v tiskových zprávách.

 • 21.8.2015: Vytáhněte nápady z šuplíku, vyplatí se to

  Možná jste nevěděli, že VUT v Brně nastavilo motivační politiku pro vynálezce a autory inovativních řešení, která se uplatní v praxi. Zaměstnanci mohou získat až 70 % výnosů z komerčního využití výsledku své výzkumné činnosti, které VUT v Brně plynou z uzavřených smluv.

 • 19.8.2015: Hostíme národní konferenci Technologie pro budoucnost

  Letošní celorepubliková konference transferu technologií se koná v Brně pod záštitou Centra transferu technologií VUT v Brně v SONO Centru ve dnech 9. a 10. září 2015. Zveme zájemce na bohatý odborný i společenský program.

 • 23.7.2015: Vyhledávání v Google Patents

  Společnost Google spustila samostatnou vyhledávací bázi Google Patents, která usnadní orientaci v současném stavu techniky. Velkou přidanou hodnotou je možnost automatického propojení s hledáním v nepatentové literatuře (odborné vědecké publikace) v databázi Google Scholar. Veřejnosti i profesionálům tím dává další nástroj pro provedení kvalitní rešerše.

více ...

Kontakt
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGIÍ
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Kounicova 966/67a
601 90 Brno
telefon: 541 144 217
fax: 541 144 232
e-mail: info@tt.vutbr.cz
http://www.vutbr.cz/ctt

mapa
Plugin pro přehrávání videa není k dispozici.