EnglishPřihlásit se

Aktuality

 • 6.5.2015: VUT nejvyhledávanějším poskytovatelem znalostí v rámci JIC ...

  VUT je u firem Jihomoravského kraje tradičně oblíbeným partnerem pro smluvní výzkum, ať již z důvodu široké škály technických oborů, kterými se zabýváme, nebo díky dlouholeté tradici spolupráce akademiků s průmyslovou sférou. Letošní statistiky podaných žádostí o JIC vouchery ale přesto překvapily.

 • 4.5.2015: Manažeři transferu technologií

  Součástí týmu CTT jsou manažeři transferu technologií, kteří fungují jako styčný bod mezi jednotlivými fakultami a průmyslovou sférou. Navenek zastupují univerzitu a její know-how v oblasti vědy a výzkumu, umí propojit poptávku firem s těmi správnými vědeckými týmy a hledat komerční uplatnění pro nově vytvořené vynálezy a technologie. Směrem dovnitř jsou partnery zaměstnancům VUT a pomáhají v celém procesu komercializace jejich výsledků.

 • 24.4.2015: Zlatá medaile IBF 2015 putuje na Fakultu stavební VUT v Brně

  Již tradičně byla v rámci Stavebního veletrhu Brno udělena ocenění pro nejlepší vystavované exponáty. Letos si cenu Zlatá medaile IBF 2015 v kategorii „Energeticky úsporné stavění“ odnesl vynález doc. Ostrého z Ústavu pozemního stavitelství, nazvaný „Chytrá stěna“.

 • 14.4.2015: Projekt VUT Molekulární biotechnologie postoupil do další fáze

  Do fáze Příprava komercializace postoupily dvě individuální aktivity realizované v rámci projektu VUT Molekulární biotechnologie. První aktivitou je „Fluorescenční mikroskop s vysokým rozlišením pro molekulární biologii a medicínu“, druhou pak „Nanopotenciostat jako progresivní biotechnologie pro medicínu“.

více ...

Kontakt
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGIÍ
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Kounicova 966/67a
601 90 Brno
telefon: 541 144 217
fax: 541 144 232
e-mail: info@tt.vutbr.cz
http://www.vutbr.cz/ctt

mapa
Plugin pro přehrávání videa není k dispozici.