EnglishPřihlásit se

Aktuality

 • 19.1.2015: Technologie z VUT mají komerční uplatnění

  Začátek nového roku je časem bilancování, ukládání předsevzetí a především vzájemného přání všeho dobrého do budoucích dnů. A co jiného popřát VUT v Brně do roku 2015, než aby i nadále úspěšně pokračovalo v navazování spolupráce s firmami, které mají zájem o unikátní technologie vyvinuté našimi vědci. Už nyní má za sebou univerZa všechny nadějné technologie jmenujme způsob produkce PHA bioplastu z použitého fritovacího oleje, který byl vyvinut týmem docentky Márové z Centra materiálového výzkumu Fakulty chemické. zita na poli komercializace řadu skvělých výsledků.

 • 9.1.2014: Změny v ohlašování nových vynálezů do Apolla

  Se vstupem do nového roku jsme pro vás připravili změny v elektronickém ohlašování zaměstnaneckých vynálezů v systému APOLLO. Zadávání informací bude rychlejší a uživatelsky příjemnější. Další připravená usnadnění chystáme spustit v nejbližší době.

 • 17.12.2014: Transfer technologií a my

  Co obnáší transfer technologií? Jak naši společnost inovace ovlivňují? Proč uspějí jen některé nápady a jak jsou dále využitelné v praxi? Odpovědi naleznete v následujícím příspěvku.

 • 11.12.2014: Téma měsíce prosince: Oceňujeme vynálezy

  I v letošním roce oceňujeme zaměstnanecké vynálezy s největším komerčním potenciálem. Ocenění z rukou rektora VUT v Brně, prof. RNDr. Ing. Petra Štěpánka, CSc., dne 9. prosince 2014 převzalo 10 vědeckých pracovníků.

více ...

Kontakt
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGIÍ
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Kounicova 966/67a
601 90 Brno
telefon: 541 144 217
fax: 541 144 232
e-mail: info@tt.vutbr.cz
http://www.vutbr.cz/ctt

mapa
Plugin pro přehrávání videa není k dispozici.